شماره تماس: 61931000-021  پست الکترونیک: infoasr-gooyesh.com

سامانه نهان نگاری و کشف نهان سازی تصاویر پدیدا و پوشا

پدیدا نرم‌افزار بومی برای کشف تصاویر نهان‌نگاری‌شده (Steganalysis) است. این سامانه برای شناسایی تصاویر مشکوکی که حاوی اطلاعات پنهانی است به کار گرفته می‌شود. برای دستیابی به این هدف، پدیدا از روش‌های مختلف برای تحلیل تصاویر بهره می‌برد. پدیدا تصاویر درون کامپیوتر یا تصاویر آنلاین را با فرمت‌های مختلف به طور پیوسته بررسی می‌کند و در صورتی که تشخیص داد اطلاعاتی در تصویر مخفی است آن را گزارش، قرنطینه و یا حذف می‌کند.

در واقع پدیدا واحد تحلیل‌گر سامانه پوشا است که تصاویر را پردازش می‌کند و کشف می‌کند که آیا حاوی اطلاعات هست یا خیر.

پوشا نرم‌افزار بومی برای مخفی کردن اطلاعات در فایل‌های تصویر است. نهان‌نگار پوشا قادر است هر نوع فایلی (متنی، تصویری، صوتی و …) را در درون یک فایل تصویری پنهان کند به نحوی که بیننده عکس، تفاوت محسوسی بین تصویر اصلی و تصویر پردازش‌شده نمی‌بیند. نهان‌نگار پوشا با بیش از ۱۰ روش مختلف توانایی نهان کردن اطلاعات در تصویر را دارد. همچنین این سامانه قابلیت بازیابی و استخراج متن پنهان‌شده را در گیرنده فراهم می‌کند.

روش‌های مختلفی برای امنیت ارتباطات به منظور محافظت از هر نوع اطلاعات منتقل شده (صدا، تصویر و متن) ارائه شده است. نهان‌نگاری یا استگانوگرافی (Steganography) یکی از این راه‌ها برای انتقال اطلاعات به صورت محرمانه است که در آن وجود کانال ارتباطی باید مخفی بماند.

  • ویژگی‌ها

  • پشتیبانی از تصاویر مختلف (فرمت ها و اندازه های مختلف)
  • رمز کردن اطلاعات جهت افزایش امنیت
  • به کارگیری روش های مختلف جهت شناسایی تصاویر مشکوک
  • شناسایی دامنه وسیعی از روش های نهان سازی اطلاعات در تصویر
  • مانیتور کردن آنلاین (مشابه آنتی ویروس) و حذف یا قرنطینه نمودن تصاویر مشکوک

بسته‌های مختلف نویسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نرم‌افزار بر روی آن کلیک نمایید

نویسا نخستین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) توسط متخصصان شرکت عصر گویش‌ پرداز برای زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است.

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان آزادی - خیابان حبیب اله - خیابان تیموری - بالاتر از متروی دانشگاه صنعتی شریف - نبش کوچه برومند - پلاک 2 - واحد 10

تلفن تماس : 02161931000

گالری تصاویر