شماره تماس: 61931000-021  پست الکترونیک: infoasr-gooyesh.com

چگونه با صداها و لهجه‌های مختلف می‌توان از نرم‌افزار استفاده کرد؟

به دلیل تفاوت صداهای افراد مختلف با توجه به جنسیت، لهجه، سن و ...، برای استفاده از نویسا، صدای کاربر در زمان نصب به سیستم آموزش داده می‌شود. برای این کار، کابر در زمان نصب تعدادی جمله از قبل طراحی شده را می‌خواند و سیستم بر اساس آن مشخصات صدای آن فرد را فرا می‌گیرد. بعد از انجام آموزش برای کاربر یک پروفایل ایجاد می‌شود که هر زمانی از سیستم استفاده نماید، می‌تواند آن را انتخاب کرده و سیستم بر اساس این پروفایل تایپ نماید.

چرا قيمت نرم‌افزار بالاست؟

این نرم‌افزار توسط شرکت عصر گویش پرداز تولید شده و 100% آن بومی است. برای تولید این نرم‌افزار حدود 12 سال یک تیم از اساتید، دانشجویان دکتری و فوق لیسانس فعالیت داشته‌اند که در نتیجه هزینه‌ تولید آن بسیار بالا بوده است. یک بخش از هزینه مربوط به هزینه‌های سخت‌افزاری مانند قفل است. تهیه پکیج محصول، سی‌دی های نصب، آموزش تصویری، دفترچه راهنما، گارانتی و غیره نیز در هزینه تمام شده لحاظ می‌شود.
پس تولید محدود یا انحصاری بودن این محصول دلیلی بر گران بودن این محصول نمی‌باشد.

آیا قفل سخت افزاری نویسا شکسته شده است؟

خیر، نویسا منحصراً در اختیار عصرگویش‌پرداز بوده و توسط این شرکت یا نمایندگی‌های رسمی آن توزیع می‌شود. قفل نویسا شکسته نشده است. این قفل بسیار با امنیت بوده و نرم افزار  100% به قفل وابسته است؛ و همچنین توانسته پس از گذشت 8 سال از تولید نرم افزار، امنیت خود را حفظ نماید.

نویسا نخستین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) توسط متخصصان شرکت عصر گویش‌ پرداز برای زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است.

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان آزادی - خیابان حبیب اله - خیابان تیموری - بالاتر از متروی دانشگاه صنعتی شریف - نبش کوچه برومند - پلاک 2 - واحد 10

تلفن تماس : 02161931000

گالری تصاویر