شماره تماس: 61931000-021  پست الکترونیک: infoasr-gooyesh.com

مترجم گفتار به گفتار پارسیا

پارسیا اولین نرم‌افزار مترجم صوتی گفتار به گفتار در زبان فارسی است که جملات و عبارات بیان شده توسط کاربر را مستقیماً به گفتار معادل در زبان‌های مقصد ترجمه نموده و بیان می‌کند. این نرم‌افزار ارتباط پارسی زبانان در مسافرت‌ها و سایر مکالمات روزمره را با افراد غیرهم‌زبان بسیار آسان می‌نماید. به کمک این سیستم افراد می‌توانند بدون دانستن زبان خارجی، نیازهای ابتدایی خود را برآورده سازند و مکالمات رایج روزمره را به راحتی انجام دهند. هسته اصلی پارسیا یک سیستم تشخیص خودکار گفتار فارسی می‌باشد که گفتار کاربر را پردازش کرده و آن را تشخیص می‌دهد، سپس گفتار تشخیص داده شده به معادل خود در زبان مقصد ترجمه می‌شود. نسخه جاری این نرم‌افزار برای ترجمه به زبان‌های انگلیسی و عربی می‌باشد، که دارای بیش از 400 جمله پرکاربرد و رایج است که در بخش های مختلف همانند کتابچه‌های انگلیسی در سفر و عربی در سفر طبقه‌بندی شده که کاربر تنها با بیان جملات مورد نظر در میکروفون ترجمه عبارت را با تلفظ صحیح به زبان‌های انگلیسی و عربی گوش خواهد داد و موجب تسریع در امر یادگیری جملات رایج و پرکاربرد در سفر خواهد شد.

  • ویژگی‌ها

  • ترجمه جملات به صورت گفتار به گفتار
  • یادگیری عبارات رایج و روزمره
  • یادگیری تلفظ درست جملات به زبان عربی و انگلیسی
  • ترجمه سریع، دقیق و آسان
  • دارای لغت نامه
سفارش از فروشگاه عصر گویش پرداز

بسته‌های مختلف نویسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نرم‌افزار بر روی آن کلیک نمایید

نویسا نخستین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) توسط متخصصان شرکت عصر گویش‌ پرداز برای زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است.

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان آزادی - خیابان حبیب اله - خیابان تیموری - بالاتر از متروی دانشگاه صنعتی شریف - نبش کوچه برومند - پلاک 2 - واحد 10

تلفن تماس : 02161931000

گالری تصاویر