شماره تماس: 61931000-021  پست الکترونیک: infoasr-gooyesh.com
سه شنبه, 13 بهمن 1394 ساعت 09:53

تخفیف ویژه نرم افزار تایپ گفتاری نویسا

نوشته شده توسط

نویسا نخستین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار توسط متخصصان شرکت عصر گویش‌ پرداز برای زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است.

این نرم افزار در نسخه های متفاوت با کاربردهای متفاوت ارائه شده است. نسخه های عمومی حرفه ای، پیشرفته و جامع و نسخه های تخصصی پزشکی و حقوقی.

شرکت عصر گویش پرداز به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، تخفیف ویژه تا ۲۰% را برای نسخه‌های مختلف نرم‌افزار تایپ گفتاری فارسی نویسا در نظر گرفته است. این تخفیف برای نسخه پیشرفته ۱۰% و برای نسخ حرفه‌ای، جامع، حقوقی، پزشکی و نسخ تحت شبکه به میزان ۲۰% می‌باشد.

یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 16:06

اهدای هدیه نظرسنجی پیامکی نویسا

نوشته شده توسط

برنده نظرسنجی با موضوع “بزرگترین مزیت نرم افزار تایپ گفتاری نویسا” اعلام و در مراسمی یک نسخه از نویسا به ایشان اهدا گردید.

دراین نطرسنجی که با همکاری شرکت تخصصی نظرسنجی نت رای از تاریخ 26 آبان لغایت 10 آذرماه صورت گرفت، سوالی با موضوع بزرگترین مزیت نرم‎‌افزار تایپ گفتاری نویسا مطرح گردید که در نهایت نتایج زیر بدست آمد:

افزایش سرعت تایپ تا 3 برابر تایپ دستی(50 %)

تبدیل فایل‌های صوتی به متن(23.4 %)

دقت بالای تایپ متون تا 95%( 14.8%)

کاهش هزینه تایپ تا 50%(11.8%)

چهارشنبه, 25 آذر 1394 ساعت 09:49

رونمایی از نویسا جامع در نمایشگاه الکامپ

نوشته شده توسط

شرکت عصر گویش پرداز از نسخه جدید نرم افزار تایپ گفتاری فارسی خود با عنوان (نویسا جامع) در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ رونمایی خواهد کرد.
این نسخه نرم افزار نویسا از امکانات و ویژگی های خاصی برخوردار می باشد.

نویسا نخستین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) توسط متخصصان شرکت عصر گویش‌ پرداز برای زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است.

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان آزادی - خیابان حبیب اله - خیابان تیموری - بالاتر از متروی دانشگاه صنعتی شریف - نبش کوچه برومند - پلاک 2 - واحد 10

تلفن تماس : 02161931000

گالری تصاویر