شماره تماس: 61931000-021  پست الکترونیک: infoasr-gooyesh.com

شناسایی از روی صدا شناسا

گفتار اگرچه در ظاهر، شامل پیامی از کلمات پشت سر هم است، اما در کنار آن شامل اطلاعاتی در مورد نوع زبان، وضعیت احساسی گوینده، جنسیت و به طور کلی هویت فرد می باشد. هدف شناسایی گوینده، استخراج اطلاعاتی از سیگنال گفتار که در بردارنده هویت منحصر به فرد گوینده است، می باشد. شناسایی گوینده شامل دو حوزه تعیین هویت و تصدیق هویت است که در تعیین هویت گوینده، فرد از روی صحبت کردن شناسایی می شود و در تصدیق هویت، ادعای فرد مبنی بر اینکه چه کسی است، تایید یا رد می شود. شناسا ، سامانه شناسایی گوینده از روی صدا است که می تواند در کاربردهای مختلف امنیتی و کنترل دسترسی، به تنهایی یا در کنار دیگر روش های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند. شناسایی گوینده از روی صدا با توجه به اینکه صدای فرد همواره همراه وی بوده و معایبی مانند گم شدن و دزدیده شدن را ندارد و می تواند بدون حضور فیزیکی و از راه دور (مانند پشت تلفن) مورد استفاده قرار گیرد، به سایر روش ها مزیت دارد.

  • ویژگی‌ها

  • دقت و سرعت شناسایی بالا
  • قابلیت اجرا شدن به صورت برخط (Online) و برون خط (Offline)
  • امکان مدیریت (اضافه کردن و تغییر) گویندگان مورد نظر توسط اپراتور
  • امکان پردازش برخط خطوط تلفن و ماهواره (روی چندین خط هم زمان)
  • قابلیت اختصاصی شدن برای کاربردهای مختلف

بسته‌های مختلف نویسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نرم‌افزار بر روی آن کلیک نمایید

نویسا نخستین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) توسط متخصصان شرکت عصر گویش‌ پرداز برای زبان فارسی طراحی و توسعه داده شده است.

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان آزادی - خیابان حبیب اله - خیابان تیموری - بالاتر از متروی دانشگاه صنعتی شریف - نبش کوچه برومند - پلاک 2 - واحد 10

تلفن تماس : 02161931000

گالری تصاویر